Новости

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Правила гри: Використовуючи логіку, гравець повинен кликати тільки на плитках без хв. Якщо він клацне на замінованій плитці, то гра буде закінчена. Клікнувши на плитці, утримуючи при цьому клавішу Shift, гравець може відзначити її - поставивши «прапорець» для того, щоб запам'ятати те місце, яке, на його думку, заміновано. Якщо гравець клацне на плитці, під якою немає міни, то на ній з'являється число, що показує кількість сусідніх плиток, що приховують міни.

Правила игры: кликайте по картинкам. Если две картинки, на которых вы последовательно щелкнули мышью совпадут, то они исчезнут. Если картинки не совпадут, то карточки снова перекинутся рубашками вверх.

Воно дається важко
Його потрібно довго вивчати
Процес навчання нудний і нецікавий
Його майже неможливо освоїти самостійно
Воно швидко забувається без регулярної практики
Це дороге в усіх відношеннях задоволення
Мало, що дає в результаті
Приблизно те ж саме кілька років тому відчував і я.

Якщо ви знаєте як це робити, то вважайте, що ви вже позбулися 90% проблем при створенні ігор. Якщо немає, то я хочу вам запропонувати, на мій погляд, найефективніший спосіб створення флеш-ігор на ActionScript 3.0.