Новости

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Цей підхід виявився ефективним у моєму випадку, і мені здається, що при належному рівні бажання та готовності інвестувати свій час та зусилля, він буде так само ефективний для будь-кого іншого. Основна його цінність, як на мене, полягає в тому, що він підійде абсолютним новачкам – тобто людям, які ніколи раніше не мали нічого спільного з розробкою ігор.

В разделе «Подготовка» вы начнете делать первые практические шаги по созданию файлов и класса, а также определению физических размеров игры.

Ви запитаєте: «Що таке Flash і яке відношення він має до ігор?» Та прямий!

Просту тому, що вона у вас перша і нерозумно відразу братися за проект, який просто не потягнути, т. К. Не вистачає знань і досвіду. Прямуємо давно перевіреному правилом: розвиваємося від простого до складного.