Новости

  • Аврора-Киев лимузин сервис Киев в Facebook Лимузин Фото 3 Infiniti QX56, 2013 г. в. Лимузин Фото 4 Infiniti QX56, 2013 г. в. Лимузин Фото 5 Infiniti QX56, 2013 г. в.

    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Повторюся, не варто затягувати з розробкою першої гри. Але так само важливо, щоб це був не просто прототип чи альфа-версія, а повноцінний закінчений продукт (нехай навіть нецікавий нікому, крім вас). Тільки так ви зможете пройти через усі етапи розробки і привчите себе до того, що проекти потрібно закінчувати.

Завдання гри: очистити поле від мін і при цьому не підірватися. Мінне поле складається з плиток, частина з яких заміновані.

Как создать игру в adobe flash. Как самому создать флеш-игру

Як я вчився створювати флеш-ігри
Добре пам'ятаю, як кілька років тому я хотів створити флеш - гру, але в той момент було незрозуміло з чого починати, в якому напрямку рухатися і як потім розвиватися далі.