Новости

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Тільки практика і реальний результат. Ви створюєте гру і в процесі отримуєте тільки ті знання і вміння, які призводять до мети. У підсумку ви будете читати код гри як художню книгу. Кожен рядок скрипта буде для вас живий, що діє і абсолютно зрозумілою.

Повторюся, не варто затягувати з розробкою першої гри. Але так само важливо, щоб це був не просто прототип чи альфа-версія, а повноцінний закінчений продукт (нехай навіть нецікавий нікому, крім вас). Тільки так ви зможете пройти через усі етапи розробки і привчите себе до того, що проекти потрібно закінчувати.

У розділі «Створення пакету і перше тестування коду» ви почнете писати код гри. Поки це будуть тільки базові речі, але їх вже можна буде тестувати в Flash Player'е.

“Я все життя мріяв створювати комп’ютерні ігри, але не маю ані відповідної освіти, ані уявлення, як це роблять інші. З чого мені почати?” – це запитання мені доводиться чути зі вражаючою регулярністю. Тож, щоб багатократно не повторюватися, я вирішив написати статтю про перші кроки молодого розробника ігор. Тим більше, що я давно обіцяв це зробити. Тепер у відповідь на запитання можна буде просто дати лінк!