Новости

  • опрыскиватели садовые прицепные Экономия на ГСМ, моторесурсе, запасных частях. Малообъемные садовые опрыскиватели « ВИКТОРИЯ» предназначены для химической защиты садов, огородов, виноградников и хмельников от вредителей и болезней методом малообъемного опрыскивания водными растворами пестицидов, суспензиями и минерально-масляными эмульсиями с расходами жидкости от 50 до 900 л/га. Применение опрыскивателя универсальное:

    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Ваши сомнения по поводу того «А смогу ли я сам создать такую ​​игру? »Развеются как дым.

Я готов дать вам в руки отличный на 100% практический учебный материал, который расставит все точки над i и действительно научит вас самостоятельно создавать флэш-игры, даже если вы об этом ничего раньше не знали.

Foundation Game Design with ActionScript 3.0 (Rex van der Spuy) – на мою думку, це просто геніальна книга, яка дозволяє поринути у дивовижний світ розробки ігор на AS3 людям, які раніше ніколи не були програмістами. Саме її потрібно читати першою і дуже уважно розбирати кожен приклад коду, які зустрічаються в книзі.
AdvancED Game Design with Flash (Rex van der Spuy) – продовження попередньої книги, для розробників, які вже відчули смак створення ігор. Книга обіцяє познайомити нас з безліччю цінних концепцій програмування, але новачкам не підійде. Чесно кажучи, я сам поки-що тільки почав знайомитися з нею. Виглядає “смачно”.
The Essential Guide to Flash Games: Building Interactive Entertainment with ActionScript (Jeff Fulton, Steve Fulton) – цю книгу я б радив читати другою, після Foundation Game Design with ActionScript 3.0. Вона розповідає про такий важливий аспект розробки флеш-ігор, як створення власного “ігрового двигунця”. Книга не лише дуже цікава і розкриває очі на важливі концепції ігрового програмування, але й дозволяє глибше зрозуміти структуру сучасних ігор та пояснює, як реалізувати все це методами ActionScript 3. Словом, це, мабуть, найкраща книга із представлених у моєму короткому переліку.
Essential ActionScript 3.0 (Colin Moock) – як вже згадувалося – це “біблія” кожного AS3-програміста. Починати читати її можна після того, як ви виконаєте кілька практичних завдань і вам знадобиться структурувати отримані знання. З завданням структурування ця книга справляється на 100%. Вона розповідає про ActionScript “в загальному” і не має ігрової специфіки. І тим не менше, я не знаю жодного AS3-розробника, в кого б на полиці не стояла ця книга. До речі, книга Коліна Мука перекладена російською мовою, так що при бажанні ви зможете знайти російськомовну версію.
Блоги
Паралельно з читанням книг, я раджу стежити за оновленнями блогів розробників ігор. Окрім, власне, “Блога про флеш та ActionScript” я раджу звернути увагу на:

Книги
Я не буду публікувати тут велетенську бібліотеку книг, які потрібно “проштудіювати” від першої і до останньої сторінки. Натомість, поділюся коротким списком найкращих підручників, які стали в нагоді мені.