Новости

  • Работа для девушек в Ижевске Удобный график и ежедневные выплаты! Звоните. Зарплата 100 000 рублей ежемесячно,предоставляются апартаменты для проживания.

    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Я пам'ятаю як починаючи робити будь-яку гру, кидав на самому початку, або на півдорозі, тому, що просто не знав або не усвідомлював до кінця, яким повинен бути алгоритм її створення. Це било по моєму самолюбству. Я бачив, що багато хто це робить і роблять успішно, тому ставив собі питання: «А чим я гірше?»

Практика і ще раз практика!
Сподіваюся, цей перелік ресурсів допоможе вам швидше освоїтися у світі ActionScript 3 та ігрової розробки. Головне – не забувайте, що тільки практика дасть вам необхідний досвід для створення по-справжньому хорошої гри. Вирішення конкретних завдань змушує мозок працювати в абсолютно іншому (набагато більш ефективному) режим, ніж коли ви просто читаєте теорію. Тому не затягуйте зі створенням першої гри!

Простих уроків в інтернеті можна знайти скільки-завгодно. В цьому блозі я теж вже почав створення серії навчальних матеріалів, які підійдуть абсолютним початківцям. Їх ви знайдете у розділі “Уроки Flash“.

Итак, чтобы самому создать флеш-игру нужно знать несколько правил: