Новости

  • Работа для девушек в Ижевске Удобный график и ежедневные выплаты! Звоните. Зарплата 100 000 рублей ежемесячно,предоставляются апартаменты для проживания.

    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Практика і ще раз практика!
Сподіваюся, цей перелік ресурсів допоможе вам швидше освоїтися у світі ActionScript 3 та ігрової розробки. Головне – не забувайте, що тільки практика дасть вам необхідний досвід для створення по-справжньому хорошої гри. Вирішення конкретних завдань змушує мозок працювати в абсолютно іншому (набагато більш ефективному) режим, ніж коли ви просто читаєте теорію. Тому не затягуйте зі створенням першої гри!

Таким чином, в результаті, розібравши по кісточках дві гри, від початку до кінця ви побачите, як створюються ігри професіоналами в цій галузі. Вам стане абсолютно ясно з чого починати, що робити в процесі і як закінчувати розробку гри в Flash.

Розвиваючись, як розробник, ви дедалі більше переконуватиметесь, що зовсім не ваші програмістські та художницькі навички визначають, наскільки успішною буде наступна гра. На перший план виходитимуть куди більш “тонкі” матерії, такі як розуміння психології гравця, здатність вигадати та втілити адиктивний геймплей, хороший ігровий дизайн тощо.

Рішення прийшло поступово в результаті безлічі, як я вже говорив, проб і помилок. Але сьогодні я знаю, як це робити. У мене є своє ноу-хау.