Новости

  • вк бот для Также у нас есть свои(официальные) боты, помочь в развитие которых вы можете, например, отвечая на вопросы или вводя капчу. Войти.

    wandtattoo mandala kaufen, baby

    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Робота з символами MovieClip методами ActionScript 3.
Розуміння слухачів подій (EventListeners) у ActionScript 3.
Організація візуальних об’єктів методами ActionScript 3.
Умовні вирази (if … else, switch … case) в ActionScript 3.
Використання циклів та масивів у ActionScript 3.
Читаючи ці та інші публікації вам потрібно чітко дотримуватися одного правила – повторювати матеріал до того часу, поки ви не почнете його розуміти. Немає жодного сенсу в бездумному копіюванні коду, якщо ви не розумієте, як він працює.

Первый - это Flash Professional. Одна из самых популярных в мире компьютерных программ для создания флэш-анимации.

Спочатку вчимося – потім структуруємо
Навчання варто починати із коротких і дуже простих уроків, які пояснюють принципи роботи тих чи інших методів ActionScript 3. Багато початківців роблять помилку, намагаючись одразу осягнути філософію об’єктно-орієнтованого програмування чи з перших секунд хапаючись за “біблію” ActionScript 3 – книгу Коліна Мука (Colin Moock) “Essential ActionScript 3.0“. Ця книга справді повинна стати настільною для кожного AS3-програміста, але починати з неї я б не рекомендував – тільки заплутаєтесь.

Якщо ви знаєте як це робити, то вважайте, що ви вже позбулися 90% проблем при створенні ігор. Якщо немає, то я хочу вам запропонувати, на мій погляд, найефективніший спосіб створення флеш-ігор на ActionScript 3.0.