Новости

  • вк бот для Также у нас есть свои(официальные) боты, помочь в развитие которых вы можете, например, отвечая на вопросы или вводя капчу. Войти.

    Mmorpg игры лучшие бесплатные www.fdworlds.net. f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Книга «Флеш-гра« Дубль-2 »
У першій книзі «Флеш-гра« Дубль-2 »я розповім вам про те як створити просту флеш-гру для тренування пам'яті та спостережливості. Такі ігри надзвичайно популярні не тільки серед дітей, але і дорослих.

Простых уроков в интернете можно найти сколько угодно. В этом блоге я тоже уже начал создание серии учебных материалов, которые подойдут абсолютным новичкам. Их вы найдете в разделе "Уроки Flash".

Як я вчився створювати флеш-ігри
Добре пам'ятаю, як кілька років тому я хотів створити флеш - гру, але в той момент було незрозуміло з чого починати, в якому напрямку рухатися і як потім розвиватися далі.


Але звісна річ, в рамках однієї статті неможливо охопити всі аспекти ігрової розробки, тому сьогодні я ігноруватиму “тонкі матерії” і розповідатиму про функціональні інструменти. Простіше кажучи – про те, що дозволить вам в результаті сісти за комп’ютер і зробити найелементарнішу гру. А ще простіше – про програмування!