Новости

  • Боа бирюза Гигантская кружка 1,690 руб. Гигантское ухо (чехол) 790 руб. Крылья ангела из перьев(нет в наличии) 449 руб.

    http://nds.buhot4et.ru/ как сдать корректировку по НДС: ошибки при уточненке по НДС. f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Одразу до практики: Створюємо першу гру
Ви можете прочитати скільки завгодно підручників про ActionScript 3 і проштудіювати сотню статей про патерни програмування, але так ні на йоту й не наблизитися до вміння створювати ігри, тому що програмування – це в першу чергу практична, а не теоретична навичка. А отже вам слід якомога швидше переходити до практики.

Меня зовут Валерий Медведев я автор сайта uroki-flash-as3.ru.

“Я все життя мріяв створювати комп’ютерні ігри, але не маю ані відповідної освіти, ані уявлення, як це роблять інші. З чого мені почати?” – це запитання мені доводиться чути зі вражаючою регулярністю. Тож, щоб багатократно не повторюватися, я вирішив написати статтю про перші кроки молодого розробника ігор. Тим більше, що я давно обіцяв це зробити. Тепер у відповідь на запитання можна буде просто дати лінк!

Розвиваючись, як розробник, ви дедалі більше переконуватиметесь, що зовсім не ваші програмістські та художницькі навички визначають, наскільки успішною буде наступна гра. На перший план виходитимуть куди більш “тонкі” матерії, такі як розуміння психології гравця, здатність вигадати та втілити адиктивний геймплей, хороший ігровий дизайн тощо.