Новости

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Как создать игру в adobe flash. Как самому создать флеш-игру

Я ж готовий дати вам в руки відмінний на 100% практичний навчальний матеріал, який розставить всі крапки над i і дійсно навчить вас самостійно створювати флеш-ігри, навіть якщо ви про це нічого раніше не знали.

Ресурс має всі необхідні інструменти для комунікації, включаючи обширний внутрішній форум. Втім, якщо ви мрієте в майбутньому продавати ігри, то швидш за все рано чи пізно прийдете до FGL.

Найактивніша російськомовна спільнота зосереджується навколо форуму FlashGameDev та сервісу колективних тематичних блогів FlashGameBlogs. До речі, більшість статей, опублікованих на “Блозі про флеш” я публікую і на FlashGameBlogs, попередньо переклавши. А взагалі, дописувати до FlashGameBlogs може кожен, попередньо отримавши інвайт.