Новости

  • 

    old myetherwallet, or an
    f8fb68ef

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Знання англійської мови – дуже бажане, тому що я сумніваюся, що всі книги мають український або хоча б російський переклад.

Робота з символами MovieClip методами ActionScript 3.
Розуміння слухачів подій (EventListeners) у ActionScript 3.
Організація візуальних об’єктів методами ActionScript 3.
Умовні вирази (if … else, switch … case) в ActionScript 3.
Використання циклів та масивів у ActionScript 3.
Читаючи ці та інші публікації вам потрібно чітко дотримуватися одного правила – повторювати матеріал до того часу, поки ви не почнете його розуміти. Немає жодного сенсу в бездумному копіюванні коду, якщо ви не розумієте, як він працює.

Найактивніша російськомовна спільнота зосереджується навколо форуму FlashGameDev та сервісу колективних тематичних блогів FlashGameBlogs. До речі, більшість статей, опублікованих на “Блозі про флеш” я публікую і на FlashGameBlogs, попередньо переклавши. А взагалі, дописувати до FlashGameBlogs може кожен, попередньо отримавши інвайт.

Книга «Флеш-гра« Дубль-2 »
У першій книзі «Флеш-гра« Дубль-2 »я розповім вам про те як створити просту флеш-гру для тренування пам'яті та спостережливості. Такі ігри надзвичайно популярні не тільки серед дітей, але і дорослих.