Новости

Мини игры – это небольшие компьютерные игры, которые помогут вам с удовольствием провести время как дома, так и в офисе. Несложные правила, красивая графика – все это делает мини игры отличным способом расслабится и развеять скуку. Скачивайте мини игры на нашем сайте, играйте и приятного времяпрепровождения!

Жанр игры: Создание игр


Що стосується англомовної спільноти, то найактивніша, на мою думку, компанія ігрових розробників “тусується” на аукціоні FlashGameLicense.

У цих книгах робиться покроковий розбір створення гри, починаючи з її планування, попередньої підготовки, написання перших рядків коду, а потім впевненого, безпомилкового руху вперед аж до 100% - ої готовності.

Одразу до практики: Створюємо першу гру
Ви можете прочитати скільки завгодно підручників про ActionScript 3 і проштудіювати сотню статей про патерни програмування, але так ні на йоту й не наблизитися до вміння створювати ігри, тому що програмування – це в першу чергу практична, а не теоретична навичка. А отже вам слід якомога швидше переходити до практики.

Пограти в цю гру саме в тому вигляді, який Ви отримаєте, вивчивши цю книгу можна нижче. Ознайомтесь з правилами і. Успіхів!